1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 20:15
până la 17.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 17.08.2026 09:00
până la 01.09.2026 09:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 823 167,68 MDL
Perioada clarificărilor: 10 aug 2026, 20:15 - 17 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor: 17 aug 2026, 9:00 - 1 sept 2026, 9:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Lucrări de reparație unei porțiuni de drum din s. Antonești, r-nul Ștefan Vodă (Drum varianta albă S=2340 m2)

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4212, MOLDOVA, Ştefan Vodă, or.Ştefan Vodă, Independentei 69
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadejda Morari
Telefonul de contact
069948185
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 20:09
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 20:15
Achizitii.md ID
21665284
CPV
45230000-8 - Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608102012_ds_lucrari .doc
Documentele la ofertă
documentatia standard
10.08.26 20:15
202608102013_duae_ro_0.doc
Documentele la ofertă
DUAE
10.08.26 20:15
202608102011_anunt de participare lucrări.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de participare
10.08.26 20:15
202608102011_Caiet de sarcini lucrari.signed.pdf
Documentele la ofertă
caiet de sarcini
10.08.26 20:15
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.