Achiziţie publică
21665257
Produse de panificatie
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 16:41
până la 14.08.2026 17:25
până la 14.08.2026 17:25
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 17:25
până la 18.08.2026 19:25
până la 18.08.2026 19:25
3
Licitaţie
19.08.2026 12:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
42 860 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 16:41 - 14 aug 2026, 17:25
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 17:25 - 18 aug 2026, 19:25
Începutul licitației:
19 aug 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Produse de panificatie
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5629, MOLDOVA, Drochia, s.Pеlinia, Stefan cel Mare 123
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 8:11
Valoarea estimată (fără TVA)
42 860 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21665257
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5629, MOLDOVA, Drochia, s.Pеlinia, Stefan cel Mare 123
Durata contractului
1 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Pîine din faina integrală fortificată cu Fe și acid folic
CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 140.0
Unități de măsură: Kilogram
2)
Denumirea
Cantitatea: 1800.0
Unități de măsură: Kilogram
3)
Denumirea
Cantitatea: 165.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608101641_anunt_de_participare_bunuri_si_servicii_26_10_2021_0 (2).signed.pdf
tenderNotice
-
10.08.26 16:41
Комиссия
Prenume
Pripa Liuba
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1007601009244
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Brual Vest
Preţul ofertei:
38 527,30 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:03
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
8.certificat banca.semnat.pdf
8.certificat banca.semnat.pdf
ID: 1a850a90-0539-4bf7-b11d-561d80d0ca22
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:03
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:01
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:03
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
10.1.autorizatie sanitar-veterinara de functionare brutarie.semnat.pdf
10.1.autorizatie sanitar-veterinara de functionare brutarie.semnat.pdf
ID: 5b2d10bd-e1b8-4d33-89f0-7b560cf9fd57
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:25
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:26
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
2.22. specificaţii-tehnice (16).semnat.pdf
2.22. specificaţii-tehnice (16).semnat.pdf
ID: 9e3b7b79-5531-4af2-85a3-b73ea7f6246f
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:01
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:26
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:03
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
4.cerere de participarte (5).semnat.pdf
4.cerere de participarte (5).semnat.pdf
ID: d92575cc-3cce-4a0b-8d8a-2661470344f6
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:02
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
3.21. specificații-de-preț (15).semnat.pdf
3.21. specificații-de-preț (15).semnat.pdf
ID: eb7c728f-0356-4137-9d10-494f75226caf
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:02
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
5.declaratia valabil. oferta (11).semnat.pdf
5.declaratia valabil. oferta (11).semnat.pdf
ID: ee52b515-aa16-42fe-853d-877b37f172b2
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:02
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK