Achiziţie publică
21665173
Produse de panificatie
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 15:10
până la 12.08.2026 15:04
până la 12.08.2026 15:04
2
Propunerea ofertelor
de la 12.08.2026 15:04
până la 17.08.2026 15:04
până la 17.08.2026 15:04
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
26 450 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 15:10 - 12 aug 2026, 15:04
Perioada de depunere a ofertelor:
12 aug 2026, 15:04 - 17 aug 2026, 15:04
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Produse de panificatie
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3534, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, s. Jora de Jos
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
18 aug 2026, 9:43
Valoarea estimată (fără TVA)
26 450 MDL
Achizitii.md ID
21665173
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3534, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, s. Jora de Jos
Durata contractului
20 aug 2026 15:07 - 31 dec 2026 14:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608101505_Anunt de participare contract de valoare mica Alimentatie sem.II.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
10.08.26 15:10
Комиссия
Prenume
Balan Natalia
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620010298
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SC ,,Brodetchi'' SRL
Preţul ofertei:
26 439,10 MDL
Statut:
Învingător
Oferta corespunde criteriilor de atribuire
19.08.26 17:12
Motivul: Oferta corespunde criteriilor de atribuire
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
cerere de participare anexa nr 7.signed.pdf
cerere de participare anexa nr 7.signed.pdf
ID: 13817ebe-aa7e-49f5-9757-d2339c7a6e68
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
certificat de inregistrare ansa.signed.pdf
certificat de inregistrare ansa.signed.pdf
ID: 6400ee2d-bb2a-40bd-b6ec-7f67603818a6
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
extras din registrul de stat.signed.pdf
extras din registrul de stat.signed.pdf
ID: 7cc1e73d-9fdf-4b88-8392-e4119613ff48
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
declaratie eligibilitate .signed.pdf
declaratie eligibilitate .signed.pdf
ID: b77e1ed6-8eeb-44f7-8682-e7cccc10d800
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
autorizatii transport (1).signed.pdf
autorizatii transport (1).signed.pdf
ID: c73dbb35-ef0d-4a84-a7ab-29143db0c29c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
valabilitatea-ofertei (anexa nr 8).signed.pdf
valabilitatea-ofertei (anexa nr 8).signed.pdf
ID: eb9eb7e6-e304-427c-b00b-0c930d769689
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:04
anexa 22 si 23.signed.signed.pdf
anexa 22 si 23.signed.signed.pdf
ID: f4b1e825-f476-4f27-ab56-7bf34fa8cdd6
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:54
Data deschiderii:
17.08.26 15:12
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK