Statut Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA 125 000 MDL
Perioada clarificărilor: 10 aug 2026, 13:35 - 11 aug 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor: 11 aug 2026, 15:00 - 14 aug 2026, 15:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Prosop cu derulare centrală
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Melestiu, 20
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Achiziții Publice Secția Achiziții Publice
Telefonul de contact
022 809 463
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 13:26
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 15:00
Valoarea estimată (fără TVA)
125 000 MDL
Achizitii.md ID
21665148
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Melestiu, 20
Durata contractului
17 aug 2026 13:32 - 30 dec 2026 13:32
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Prosop cu derulare centrală CPV: 33700000-7 - Produse de îngrijire personală
Cantitatea: 3200.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare (repetat).pdf anunț de participare (repetat).pdf
tenderNotice
anunț de participare
10.08.26 13:35
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări