Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21665133
1
Perioada de actualizare
de la
10.08.2026 12:24
până la 20.08.2026 12:30
până la 20.08.2026 12:30
2
Propunerea ofertelor
de la
20.08.2026 12:30
până la 02.09.2026 13:00
până la 02.09.2026 13:00
a rămas 1 zi
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Propunerea ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2 058 483,97 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 12:24 - 20 aug 2026, 12:30
Perioada de depunere a ofertelor:
20 aug 2026, 12:30 - 2 sept 2026, 13:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Propunerea ofertelor
Amenajarea parcarii auto de uz public pe imobilui/terenului cu nr. cadastral 0100313.476, situat in mun. Chisinau, str. Igor Vieru
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2044, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Mircea cel Batrin 4/3
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 12:24
Data ultimilor modificări
11 aug 2026, 9:49
Achizitii.md ID
21665133
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
f1cstr._igor_vierucaiet de sarcini.pdf
f1cstr._igor_vierucaiet de sarcini.pdf
Istoricul documentului
-
f1cstr._igor_vierucaiet de sarcini.pdf
f1cstr._igor_vierucaiet de sarcini.pdf
ID: 8ad3f841-fa0a-4a67-a37e-0e0fe570eb4a
Documentele la ofertă
-
f1_str._igor_vieru (caiet de sarini).pdf
f1_str._igor_vieru (caiet de sarini).pdf
ID: 8ad3f841-fa0a-4a67-a37e-0e0fe570eb4a
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
11.08.26 09:49
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK