1
Perioada de actualizare
de la 07.08.2026 15:50
până la 17.08.2026 17:00
2
Propunerea ofertelor
de la 17.08.2026 17:00
până la 28.08.2026 17:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 4 200 000 MDL
Perioada clarificărilor: 7 aug 2026, 15:50 - 17 aug 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor: 17 aug 2026, 17:00 - 28 aug 2026, 17:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Lucrări de reparație capitală și resistematizarea încăperilor

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2019, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, Grenoble nr.106
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Larisa Crăciun
Telefonul de contact
+37367770029
Datele achizitiei
Data publicării
7 aug 2026, 15:45
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 9:11
Achizitii.md ID
21664685
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Caiet de sarcini Formularul I
Specificaţie tehnică
Formularul I
7.08.26 15:50
anulat
Specificaţie tehnică
anulat
7.08.26 15:50
Documentație standart_lucrari de reparație etajele 5-6
Specificaţie tehnică
documentația standart
7.08.26 15:50
ANUNȚ DE PARTICIPARE MODIFICAT
Specificaţie tehnică
Anunț de participare
10.08.26 09:11
Data:
7 aug 2026, 21:20
Subiectul întrebării:
Va rugam sa excludeti ca obligatoriu vizita la santier
Întrebare:
https://tender.gov.md/ro/content/clarific%C4%83ri-privind-norma-legal%C4%83-referitor-la-vizita-la-%C8%99antier-%C3%AEn-cadrul-achizi%C8%9Biilor
Răspuns (10 aug 2026, 09:13):
Vedeți Anunț de participare modificat pct.20 din tabelul Nr.16
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.