Achiziţie publică
21664606
Fustă plumbata pentru copii
1
Perioada de actualizare
de la 07.08.2026 14:54
până la 10.08.2026 09:00
până la 10.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 10.08.2026 09:00
până la 13.08.2026 09:00
până la 13.08.2026 09:00
3
Licitaţie
de la 14.08.2026 14:51
până la 14.08.2026 15:00
până la 14.08.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
13 500 MDL
Perioada clarificărilor:
7 aug 2026, 14:54 - 10 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 aug 2026, 9:00 - 13 aug 2026, 9:00
Începutul licitației:
14 aug 2026, 14:51
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Fustă plumbata pentru copii
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2038, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Dacia 5/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
7 aug 2026, 14:48
Data ultimilor modificări
7 aug 2026, 14:54
Valoarea estimată (fără TVA)
13 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
135 MDL
Achizitii.md ID
21664606
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2038, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Dacia 5/2
Durata contractului
17 aug 2026 14:53 - 31 dec 2026 14:53
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Fustă plumbata pentru copii
CPV: 18100000-0 - Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Cantitatea: 3.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
AELO GRUP
Preţul ofertei:
8 649 MDL
Statut:
Învingător
Oferta corespunde cerințelor anunțului de participare
25.08.26 16:16
Motivul: Oferta corespunde cerințelor anunțului de participare
Documentele de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
11.08.26 15:03
Data deschiderii:
24.08.26 08:29
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
11.08.26 15:03
Data deschiderii:
24.08.26 08:29
3 certificat de atribuire a contului moldincombank.semnat.pdf
3 certificat de atribuire a contului moldincombank.semnat.pdf
ID: 7bfd1e61-c900-402e-972f-e0a6d2437c92
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
11.08.26 15:03
Data deschiderii:
24.08.26 08:29
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
11.08.26 15:03
Data deschiderii:
24.08.26 08:29
2 certificat extras lista.semnat.pdf
2 certificat extras lista.semnat.pdf
ID: b818e906-4f98-4d89-bbec-991c95b5cf91
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
11.08.26 15:03
Data deschiderii:
24.08.26 08:29
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
11.08.26 15:16
Data deschiderii:
24.08.26 08:29
2
Denumirea participantului:
MEDEXCOM-TEH SRL
Preţul ofertei:
13 200 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
02 - anexa 22 - specificatii tehnice.semnat.pdf
02 - anexa 22 - specificatii tehnice.semnat.pdf
ID: 2d5263ca-f28f-4f63-bcdd-d5a67247ea40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
01 - anexa 7 - cerere de participare.semnat.pdf
01 - anexa 7 - cerere de participare.semnat.pdf
ID: 44afd71d-9940-4fba-a7b7-19d23e710364
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
08 - radixray catalog.semnat.pdf
08 - radixray catalog.semnat.pdf
ID: 79a402b2-c818-419e-b964-9e8a04de5aff
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
03 - anexa 23 - specificatii de pret.semnat.pdf
03 - anexa 23 - specificatii de pret.semnat.pdf
ID: 7c58b6d7-2c18-4021-ba3b-877ce3a1dc3a
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
04 - anexa 8 - declarație valabilitate oferta.semnat.pdf
04 - anexa 8 - declarație valabilitate oferta.semnat.pdf
ID: aaf775ac-ff68-474b-b14d-b1b1ea98ca2e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
06 - certificat conturi bancare.semnat.pdf
06 - certificat conturi bancare.semnat.pdf
ID: b0355561-189a-415c-8e93-b70259c76f17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
05 - declaratie de eligibilitate.semnat.pdf
05 - declaratie de eligibilitate.semnat.pdf
ID: b3c79502-335f-4e0d-b307-b91c2f07b72c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 11:51
Data deschiderii:
24.08.26 10:38
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK