Achiziţie publică
21664091
Executarea marcajelor carosabile pentru anul 2026
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 15:39
până la 07.08.2026 16:00
până la 07.08.2026 16:00
2
Propunerea ofertelor
de la 07.08.2026 16:00
până la 11.08.2026 11:00
până la 11.08.2026 11:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
353 607 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 15:39 - 7 aug 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 aug 2026, 16:00 - 11 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Executarea marcajelor carosabile pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Codrean Mariana
Telefonul de contact
078900445
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 15:05
Data ultimilor modificări
6 aug 2026, 15:39
Valoarea estimată (fără TVA)
353 607 MDL
Achizitii.md ID
21664091
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Durata contractului
13 aug 2026 15:38 - 31 dec 2026 15:38
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Executarea marcajelor carosabile pentru anul 2026
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini (81).signed.pdf
caiet de sarcini (81).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
6.08.26 15:39
anunț de participare - 2026-08-06t152444.605.signed.pdf
anunț de participare - 2026-08-06t152444.605.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
6.08.26 15:39
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Primaterax-nord
Preţul ofertei:
369 866,98 MDL
Statut:
Învingător
OFERTA CORESPUNDE CERINȚELOR
12.08.26 11:37
Motivul: OFERTA CORESPUNDE CERINȚELOR
Documentele de calificare
anunț de atribuire.signed.pdf
anunț de atribuire.signed.pdf
ID: 6394a009-32e1-447b-a80b-d615d195c098
Anunț de atribuire
12.08.26 11:37
Documentele depuse cu oferta
oferta p. drochia - marcaj.signed.pdf
oferta p. drochia - marcaj.signed.pdf
ID: 0b2ec2ec-7a18-45e9-a2a4-55823965fd65
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
2026 - drochia - marcaj.signed.pdf
2026 - drochia - marcaj.signed.pdf
ID: 0f3e6c89-87ad-4ae8-b2a8-7d3acebea201
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
declaratie eligibilitate anexa 2.signed.pdf
declaratie eligibilitate anexa 2.signed.pdf
ID: 974dbf6e-15c0-43c0-b7e1-eca02ab74940
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
certificat de inregistrare.signed.pdf
certificat de inregistrare.signed.pdf
ID: 9f7e812f-5ad7-435f-9d83-58739c1e23fb
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
duae p. drochia - marcaj.signed.pdf
duae p. drochia - marcaj.signed.pdf
ID: aa9a65c2-2ec2-4be3-a302-47ffb391bbc5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
certificat privind lipsa restantelor - valabil 25.08.2026.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - valabil 25.08.2026.signed.pdf
ID: ba5e5501-3a7d-4749-a431-a3c1b8fc72d4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
certificat bancar maib.signed.pdf
certificat bancar maib.signed.pdf
ID: fa071e69-961b-4770-b57c-ccc877ccffb8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
10.08.26 15:11
Data deschiderii:
11.08.26 15:01
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK