Achiziţie publică
21663800
Servicii de cazare.
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
337 037,04 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 11:11 - 11 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11 aug 2026, 10:00 - 18 aug 2026, 12:00
Începutul licitației:
19 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Servicii de cazare.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Miron Costin 26/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 9:17
Data ultimilor modificări
18 aug 2026, 12:00
Valoarea estimată (fără TVA)
337 037,04 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
337,04 MDL
Achizitii.md ID
21663800
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
2068, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Miron Costin 26/2
Durata contractului
2 sept 2026 10:30 - 31 dec 2026 10:30
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini cazare.signed.pdf
caiet de sarcini cazare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 11:11
anunț de participare cazare.signed.pdf
anunț de participare cazare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Documentație de atribuire
6.08.26 11:11
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK