Achiziţie publică
21658422
Emulsie bituminoasă C50B4
1
Perioada de actualizare
de la 22.07.2026 16:18
până la 03.08.2026 09:00
până la 03.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 03.08.2026 09:00
până la 14.08.2026 09:00
până la 14.08.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
840 000 MDL
Perioada clarificărilor:
22 iul 2026, 16:18 - 3 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
3 aug 2026, 9:00 - 14 aug 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Emulsie bituminoasă C50B4
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD 2023, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Varnița, 22
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
22 iul 2026, 16:14
Data ultimilor modificări
22 iul 2026, 16:18
Valoarea estimată (fără TVA)
840 000 MDL
Achizitii.md ID
21658422
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD 2023, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Varnița, 22
Durata contractului
17 aug 2026 16:15 - 31 dec 2026 16:15
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 70.0
Unități de măsură: Tona; tona metrica (1000 kg)
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.signed.pdf
anunț de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
22.07.26 16:18
doumentația standard.signed.pdf
doumentația standard.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
22.07.26 16:18
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Sadina
Preţul ofertei:
624 575 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
contr. dr straseni.semnat.pdf
contr. dr straseni.semnat.pdf
ID: 28a04dde-1289-4f7b-9e4e-ba009ec09098
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
16.1,5,8,9,10,12,13,14,24,decl.semnat.pdf
16.1,5,8,9,10,12,13,14,24,decl.semnat.pdf
ID: 3d5eb06b-f97d-4216-b491-c9fab5b38c18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
cpf-204-2026_sadina_emulsie_en 13808_sistem2+ scaneaza.semnat.pdf
cpf-204-2026_sadina_emulsie_en 13808_sistem2+ scaneaza.semnat.pdf
ID: 44c63af1-03ba-427b-997f-ef5a795b638d
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
certificat privind lipsa restantelor.semnat.pdf
certificat privind lipsa restantelor.semnat.pdf
ID: a0717404-309a-45ca-a0fd-96b152aeab4f
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
certificat de atribuire a contului bancar.semnat.pdf
certificat de atribuire a contului bancar.semnat.pdf
ID: bdafa5de-6911-4c18-a70b-5cbe53db4d10
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
extras din registrul de stat al persoanelor juridice.semnat.pdf
extras din registrul de stat al persoanelor juridice.semnat.pdf
ID: f52514ce-5324-4e62-a890-b114db102538
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
certificat de înregistrare.semnat.pdf
certificat de înregistrare.semnat.pdf
ID: fad899c6-caba-4a26-9e36-a33c6b7b104c
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:32
Data deschiderii:
14.08.26 13:18
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK