1
Perioada de actualizare
de la 20.07.2026 16:58
până la 04.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 04.08.2026 10:00
până la 20.08.2026 10:00
3
Licitaţie
de la 21.08.2026 15:18
până la 21.08.2026 15:28
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 50 000 MDL
Perioada clarificărilor: 20 iul 2026, 16:58 - 4 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 4 aug 2026, 10:00 - 20 aug 2026, 10:00
Începutul licitației: 21 aug 2026, 15:18

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Telefoane fixe IP
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Ștefan cel Mare și Sfînt134, et.3
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadolschi Zinaida
Telefonul de contact
69747840
Datele achizitiei
Data publicării
20 iul 2026, 16:42
Data ultimilor modificări
29 iul 2026, 14:00
Valoarea estimată (fără TVA)
50 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
500 MDL
Achizitii.md ID
21657220
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Ștefan cel Mare și Sfînt134, et.3
Durata contractului
28 aug 2026 14:00 - 31 dec 2026 14:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Telefoane fixe IP CPV: 32400000-7 - Reţele
Cantitatea: 46.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
declaratie_ro.doc
Documentele la ofertă
-
20.07.26 16:58
duae.doc
Documentele la ofertă
-
20.07.26 16:58
documentația standart de bunuri si servicii.docx
Documentele la ofertă
-
20.07.26 16:58
caiet de sarcini infrastructura tic_-_men - demers stisc.docx
Documentele la ofertă
-
20.07.26 16:58
anunt de participare nr.2.pdf anunt de participare nr.2.pdf
Documentele la ofertă
-
29.07.26 14:00
Documentele lotului
declaratie_ro.doc
-
20.07.26 16:58
duae.doc
-
20.07.26 16:58
anunt de participare nr.2.pdf
-
29.07.26 14:00

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.

2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

S.C. "NET-ADV" S.R.L

Preţul ofertei: 42 840 MDL
Statut: În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
2
Denumirea participantului:

Rapid Link SRL

Preţul ofertei: 42 849 MDL
Statut: în aşteptare
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări