Achiziţie publică
21655943
Ouă de găină de categoria ,,Extra”
1
Perioada de actualizare
de la 17.07.2026 10:38
până la 20.07.2026 11:00
până la 20.07.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 20.07.2026 11:00
până la 24.07.2026 11:00
până la 24.07.2026 11:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4 620 MDL
Perioada clarificărilor:
17 iul 2026, 10:38 - 20 iul 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20 iul 2026, 11:00 - 24 iul 2026, 11:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Conform Anuntului de participare
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3727, MOLDOVA, Străşeni, locality, satul Recea raionul Straseni
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
17 iul 2026, 10:38
Valoarea estimată (fără TVA)
4 620 MDL
Achizitii.md ID
21655943
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3727, MOLDOVA, Străşeni, s.Recea (r-l Străşeni), Recea
Durata contractului
1 sept 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1500.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
"Premium Catering" SRL
Preţul ofertei:
3 675 MDL
Statut:
Învingător
Oferta calificata
17.08.26 08:22
Motivul: Oferta calificata
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
ID: 0f17c107-3c7f-470a-8dab-8ba9fcbbf632
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
ID: 25e81346-08c4-4e60-b617-f03269a3e569
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
ID: 2e89657d-bb8d-40a0-a29b-64dc8109a139
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
ID: 651d233f-6872-4293-98b2-013bc7b7e7fe
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
ID: 6b2ea707-c40d-40e6-b775-f9c14f4b127e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
ID: 7777721d-3a79-4c0b-89b1-32cd0e13e207
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
certificat fisc pc 04.08.2026.semnat.pdf
certificat fisc pc 04.08.2026.semnat.pdf
ID: a60d605f-133e-431a-ade0-b9ed6b23c0e3
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
decizie, extras pc.semnat.pdf
decizie, extras pc.semnat.pdf
ID: af39de7a-aed7-4291-8500-141cc3f2ebe5
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
certificat cont banca.semnat.pdf
certificat cont banca.semnat.pdf
ID: c1a13a35-6ea2-4f60-8123-b998205dffde
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
ID: e156beb4-4e64-497b-a087-55a4e4fe0cee
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
duae nivali cap ii, lit c, 2c.1.semnat.pdf
duae nivali cap ii, lit c, 2c.1.semnat.pdf
ID: eb1a1579-e083-4e0a-8e45-65891d73d885
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
23.07.26 17:24
Data deschiderii:
24.07.26 11:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK