Achiziţie publică
21653828
Lot nr. 49 K-REAMER.
1
Perioada de actualizare
de la 15.07.2026 10:59
până la 27.07.2026 10:30
până la 27.07.2026 10:30
2
Propunerea ofertelor
de la 27.07.2026 10:30
până la 17.08.2026 10:30
până la 17.08.2026 10:30
3
Licitaţie
18.08.2026 13:09
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
187,50 MDL
Perioada clarificărilor:
15 iul 2026, 10:59 - 27 iul 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
27 iul 2026, 10:30 - 17 aug 2026, 10:30
Începutul licitației:
18 aug 2026, 13:09
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lot nr. 49 K-REAMER.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
15 iul 2026, 10:57
Data ultimilor modificări
15 iul 2026, 10:59
Valoarea estimată (fără TVA)
187,50 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1,88 MDL
Achizitii.md ID
21653828
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Durata contractului
1 ian 2027 02:00 - 31 dec 2027 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_oro.signed.pdf
anunt de participare_oro.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
15.07.26 10:59
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Unident AS SRL
Preţul ofertei:
103,02 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
garantiabancarasemnat.pdf
ID: 194c23ff-28e5-4e5b-a30e-512287d724af
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 10:30
duaesemnat.pdf
ID: 28eee772-8e69-448e-8dfd-0460c079fc5c
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
17.08.26 10:30
0008_mdr-eurondasemnat.pdf
ID: 0d2dd550-89a3-46f1-a9e4-db74b7473ce7
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
dentsplysemnat.pdf
ID: 395b2145-c1f2-4a80-8e56-80c493a58e45
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
specificaţiitehnicesemnat.pdf
ID: 5f7014e1-64b9-4678-b677-3f5737da4eb4
x_technicalDocuments
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
declaratiisemnat.pdf
ID: 6bea868e-2b20-412f-9c06-b8000bfd18fb
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
dovadainregistrariidispozitivuluiofertatsemnat.pdf
ID: 92cc6212-9e6b-4bdf-b31a-f38189f36584
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
contbancarsemnat.pdf
ID: a03a6f79-7fdf-433b-bff6-298eef485fc5
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
extrasdinregistruldestatsemnat.pdf
ID: a3e540b5-4bbd-4ebe-900e-cd7e6c0892c5
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
certificatprivindlipsarestantelor-1113229semnat.pdf
ID: b869133e-6c84-4a37-b968-ca07c7a172cf
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
raportfinanciarsemnat.pdf
ID: bc4c206d-5ec5-4ad2-ac5c-96c4e061e861
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
declaratieprivindvalabilitateaoferteisemnat.pdf
ID: c8e51957-aef5-48fe-88a1-4637fd2b9639
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
specificaţiideprețsemnat.pdf
ID: d2cf8e41-8a86-4c94-8e3b-51b51e6407ce
Propunere financiară
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
cereredeparticiparesemnat.pdf
ID: e7b49362-1e24-474f-8679-3778e30cc097
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
nsk1semnat.pdf
ID: f4a90317-b36e-4898-9a51-833d3f46b946
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
deciziadeinregistraresemnat.pdf
ID: f7c049aa-a281-4e64-9657-fcba03a52d64
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
28.08.26 11:50
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK