Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21653824
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
327 499,99 MDL
Perioada clarificărilor:
15 iul 2026, 10:55 - 27 iul 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor:
27 iul 2026, 9:30 - 17 aug 2026, 9:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Achiziționarea implanturilor mamare și consumabile conform necesităților IMSP Institutul Oncologic pentru anul 2027
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
15 iul 2026, 10:55
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 9:30
Achizitii.md ID
21653824
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lot nr. 1 Expansoare mamare
Buget: 29166.66 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Lotul nr. 2 - Lot nr. 2 Implanturi mamare
Buget: 200000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Lotul nr. 3 - Lot nr. 3 Matrice dermică acellulară
Buget: 25000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Lotul nr. 5 - Lot nr. 5 Dispozitiv pentru marcaj preoperator al leziunilor mamare nepalpabile
Buget: 20833.33 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Lotul nr. 6 - Lot nr. 6 Dispozitiv pentru măsurarera volumului
Buget: 25000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Lotul nr. 7 - Lot nr. 7 Markere chirurgicale
Buget: 2500.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK