Achiziţie publică
21652788
PRODUSE AGRICOLE, PRELUCRATE ȘI CONSERVATE
1
Perioada de actualizare
de la 15.07.2026 14:41
până la 28.07.2026 12:10
până la 28.07.2026 12:10
2
Propunerea ofertelor
de la 28.07.2026 12:10
până la 10.08.2026 12:10
până la 10.08.2026 12:10
3
Licitaţie
11.08.2026 14:14
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
3 500 MDL
Perioada clarificărilor:
15 iul 2026, 14:41 - 28 iul 2026, 12:10
Perioada de depunere a ofertelor:
28 iul 2026, 12:10 - 10 aug 2026, 12:10
Începutul licitației:
11 aug 2026, 14:14
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
CALITATE SUPERIOARĂ, AMBALT CONFORM CERINȚELOR
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3737, MOLDOVA, Străşeni, s.Vorniceni, S.VORNICENI, R.STRĂȘENI
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 13:32
Valoarea estimată (fără TVA)
3 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
35 MDL
Achizitii.md ID
21652788
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3737, MOLDOVA, Străşeni, s.Vorniceni, S.VORNICENI, R.STRĂȘENI
Durata contractului
1 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 52.0
Unități de măsură: Kilogram
2)
Denumirea
Cantitatea: 50.0
Unități de măsură: Borcan
3)
Denumirea
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Borcan
4)
Denumirea
Cantitatea: 25.0
Unități de măsură: Borcan
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202607151439_1 ANUNT DE PARTICIPARE 01.09.2026-31.12.2026.docx
Documentele la ofertă
-
15.07.26 14:41
202607151439_1 ANUNT DE PARTICIPARE 01.09.2026-31.12.2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
15.07.26 14:41
Комиссия
Prenume
Botnaru Vera
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620010254
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SRL BAGUETTE
Preţul ofertei:
3 008,93 MDL
Statut:
Învingător
cel mai mic pret
14.08.26 11:33
Motivul: cel mai mic pret
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
f3.1-formularul ofertei.signed.pdf
f3.1-formularul ofertei.signed.pdf
ID: 2ec2a76d-1bf0-464a-9ff9-93cb407adf34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
anexa 2. declarație de eligibilitate&anexa nr 7 cerere de participare&anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa 2. declarație de eligibilitate&anexa nr 7 cerere de participare&anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: 4004952b-d614-47b4-8c82-f02380a75d94
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
documente2026.signed.signed.signed.signed.pdf
documente2026.signed.signed.signed.signed.pdf
ID: 4b687e39-f112-44ec-a62e-d53e127396d8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
autorizatia de transport&cartele medicale2026 nou.signed.pdf
autorizatia de transport&cartele medicale2026 nou.signed.pdf
ID: 6cf55980-8aec-4f00-ba73-f59c725e9df5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
contract laborator.signed.pdf
contract laborator.signed.pdf
ID: 7bb2e875-22e2-4911-9775-d9f56f15910c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
fisc din 30.07.2026.signed.pdf
fisc din 30.07.2026.signed.pdf
ID: b58ff0da-5977-485f-86c1-21dcc04bb73c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
6.08.26 09:09
Data deschiderii:
12.08.26 13:30
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK