Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672354
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
1 140 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
,,Servicii de supraveghere de autor la obiectul: „Rețele electrice exterioare de alimentare cu energie electrică Un=0.23Kv punct de iluminare decorativă amplasat în or.Căușeni, Mihai Eminescu, bd.267”
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4301, MOLDOVA, Căuşeni, or.Căuşeni, bd. M. Eminescu, 31
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Consiliul raional Căușeni
Telefonul de contact
0243-2-26-50; 0243-2-30-07
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 11:22
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 11:22
Achizitii.md ID
21672354
MTender ID
CPV
71200000-0 - Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
supraveghere autor.signed.signed.pdf
supraveghere autor.signed.signed.pdf
Model de сontract
,,Servicii de supraveghere de autor la obiectul: „Rețele electrice exterioare de alimentare cu energie electrică Un=0.23Kv punct de iluminare decorativă amplasat în or.Căușeni, Mihai Eminescu, bd.267”
4.09.26 11:22
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK