Selectaţi tipul procedurii
21671753
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
83 325,98 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Produselor alimentare (produse lactate) la Grădinița ”Prichindel” și Grădinița ”Romanița” din com.Chetrosu rl.Anenii Noi
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6514, MOLDOVA, Anenii Noi, s.Chetrosu (r-l Anenii Noi), str.M.Frunze nr.18, com.Chetrosu , rl Anenii Noi, str.M.Frunze nr.18, com.Chetrosu , rl Anenii Noi
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Leonid Zalevschi
Telefonul de contact
068908339
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 16:21
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 16:26
Achizitii.md ID
21671753
MTender ID
CPV
15550000-8 - Diverse produse lactate
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609021622_Contract Primaria Chetrosu Anenii NOI.signed.signed.signed.pdf
Documentele la ofertă
contract
2.09.26 16:26
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK