Select the type of procedure
Commercial procurement
21672672
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (nr. ocds...30646 dsorocin 14.01.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică ocds-b3wdp1-MD-1718205130646 din 12.06.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea endoprotezelor pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
1
Enquiry period
with
04.09.2026 18:16
to 09.09.2026 10:00
to 09.09.2026 10:00
4 days left
2
Bidding period
with
09.09.2026 10:00
to 14.09.2026 10:00
to 14.09.2026 10:00
3
Auction
15.09.2026 15:00
4
Evaluation
5
Contract
Status
Enquiry period
Estimated value without VAT
607 200 MDL
Period of clarifications:
4 Sep 2026, 18:16 - 9 Sep 2026, 10:00
Submission of proposals:
9 Sep 2026, 10:00 - 14 Sep 2026, 10:00
Supplier technical support:
(+373) 79999801
Subscribe impossible
during the period Enquiry period
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(nr. ocds...30646 dsorocin 14.01.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică ocds-b3wdp1-MD-1718205130646 din 12.06.2024 privind încheierea acordului-cadru - Achiziționarea endoprotezelor pentru anii 2025-2027, necesar pentru anul 2026
Information about customer
Fiscal code/IDNO
Address
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
The contact person
Purchase data
Date created
4 Sep 2026, 18:16
Date modified
4 Sep 2026, 18:16
Achizitii.md ID
21672672
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Type of procedure
Request price offers (goods)
Award criteria
The lowest price
Funding sources
List of lots
Lot nr. 1 - Lot nr. 23.2 Proteza de genunchi cimentata posterostabilizata
Budget: 607200.0 MDL
Active
Documents of the procurement procedure
caiet de sarcini_04.09.signed.pdf
caiet de sarcini_04.09.signed.pdf
Bidding Documents
-
4.09.26 18:16
Only authorized platform users may ask questions during the clarification period.
Document successfully signed
OK