Select the type of procedure
1
Enquiry period
with
01.09.2026 19:02
to 06.09.2026 00:00
to 06.09.2026 00:00
4 days left
2
Bidding period
with
06.09.2026 00:00
to 11.09.2026 16:30
to 11.09.2026 16:30
3
Auction
14.09.2026 15:00
4
Evaluation
5
Contract
Status
Enquiry period
Estimated value without VAT
633 233,33 MDL
Period of clarifications:
1 Sep 2026, 19:02 - 6 Sep 2026, 0:00
Submission of proposals:
6 Sep 2026, 0:00 - 11 Sep 2026, 16:30
Supplier technical support:
(+373) 79999801
Subscribe impossible
during the period Enquiry period
Mobilier pentru sala festivă a centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț
Information about customer
Fiscal code/IDNO
Address
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Web site
---
The contact person
Purchase data
Date created
1 Sep 2026, 19:02
Date modified
1 Sep 2026, 19:02
Achizitii.md ID
21671407
MTender ID
CPV
39100000-3 - Mobilier
Type of procedure
Request price offers (goods)
Award criteria
The best price-quality ratio
Funding sources
List of lots
Documents of the procurement procedure
2026 caiet de sarcini bunuri-mobilier.signed.pdf
2026 caiet de sarcini bunuri-mobilier.signed.pdf
Bidding Documents
-Prezentul caiet de sarcini stabilește cerințele tehnice minime pentru fabricarea, livrarea și montarea mobilierului necesar dotării spațiilor Centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 19:02
duae.doc
Bidding Documents
-declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
1.09.26 19:02
ds bunuri și servicii an_1_omf 115_15.09.2021 md.docx
Bidding Documents
-conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse
1.09.26 19:02
anunt_de_participare mobilier.signed.pdf
anunt_de_participare mobilier.signed.pdf
Bidding Documents
ANUNȚ DE PARTICIPARE INCLUSIV PENTRU PROCEDURILE DE PRESELECȚIE/PROCEDURILE NEGOCIATE
privind achiziționarea Mobilierului necesar dotării spațiilor Centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 19:02
Only authorized platform users may ask questions during the clarification period.
Document successfully signed
OK